Instrument: Viiul

Sünnipäev:

Kodulehekülg:

Videod:

Kontakt:

Ivi Ots alustas viiuliõpinguid Dots. Ivi Tiviku juhendamisel Tallinna Muusikakeskkoolis. Ta on lõpetanud EMTA bakalaureuseõppe 2007 aastal cum laude ja 2010 magistriõppe aastal Prof. Mari Tamepre- Bezrodny juhendamisel. Käesoleval ajal õpib ta Sibeliuse Akadeemia magistriõppes. Ta on ennast täiendanud Z. Broni, M. Rizzi, S. Marcovici, K. Wegrzyni, S. Kravchenko, A. Reznikovski, R. Koelmani, I. Malinovsky jt. meistriklassides.
Ivi on võitnud II preemia konkursil ”Noor Muusik”, I preemia rahvuslikul noorte viiuldajate konkursil ning III preemia ESTA noorte viiuldajate konkursil. 2008. a. oli ta Heino Elleri nimelise konkursi finalist. Ta on pälvinud Yamaha stipendiumi ning Vanemuise Sümfooniaorkestri ja Holland Music Sessions´i preemiad noorte interpreetide konkursil Con Brio 2010.
Ta on korduvalt osalenud mitmetel rahvusvahelistel festivalidel: The International Holland Music Sessions (2006-2008), Brevard Music Center (2004) ja Encuentro de la Musica Y Academia Santander (2009) ning Eesti muusikafestivalidel nagu Tallinna Kammermuusikafestival, Lihula Muusikapäevad jm.