Instrument: klarnet

Sünnipäev: 7. märts

Marten Altrov  alustas klarnetimängu õpinguid Nõmme Muusikakoolis Villu Mustingu käe all. Hiljem õpetasid tedaMadis Kari ja Meelis Vind. 2009-2011 õppis Marten Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis. Õpetajateks olid Vahur Vurmi ja Vello Sakkos. 2016. aasta kevadel lõpetas Marten Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Hannes Altrovi klarnetiklassi . Hetkel õpib ta Sibeliuse Akadeemias, Harri Mäki klarnetiklassis.  Ta on võitnud kolmel järjestikusel aastal (2006-2008) I preemia rahvusvahelisel konkrusil “Noored Klarnetistid” (Läti,Rujena). Aastal 2013 võitis ta Armeenias “Rennessaince” konkurss-festivalil I preemia. Samal aastal saavutas ta III koha telesaates “Klassikatähed.  Kontsertreisid nii solisti, kammermuusiku, orkestrandi ja bändiliikmena on teda viinud PõhjaNorrast Lõuna-Aafrika Vabariigini ning Palestiinast Prantsusmaani.

Ta on võtnud osa ka mitmete orkestrite tööst nii Eestis kui välismaal: Üle-Eestiline Noorte Sümfooniaorkester, Tallinna Kammerorkester, Pärnu Linnaorkester, Narva Linnaorkester, Euroopa Liidu Noorteorkester, Euroopa Liidu Puhkpilliorkester, Orkester Norden.

Marten on end täiendanud Fabio di Casola, Matthew Hunt’i, Claudio Conti, Juan Esteban Romero, Carina Washingtoni ja Selvadore Rähni meistriklassides ning soleerinud Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri, Pärnu Linnaorkestri ja Narva Linnaorkestri ees. Lisaks mängib ta maailmamuusika bändis nimega Abraham’s Cafe, kellega on välja antud kaks CD-d.