Instrument: Klaver

Sünnipäev:

Kodulehekülg:

Videod:

Kontakt:

Mihkel alustas klaveriõpingud 1992. aastal TMKKs Maigi Pakri klaveriklassis. Alates aastast 1995 alustas ta õpinguid Lahti Päijät-Häme konservatooriumis Rauno Jussila juhendamisel. Sealt jätkus tema teekond Helsingi Sibeliuse Akadeemiasse Hamsa Jurise klaveriklassi aastal 2004, ja praegu on ta lõpetamas magistriõpinguid Juhani Lagerspetzi klaveriklassis. Ta on täiendanud end ka Salzburgi Mozarteumi ülikoolis ning Matti Raekallio, Aleksandr Markovitši, Lauri Väinmaa, Ivari Ilja, Kalle Randalu, Piero Rattalino ja Lazar Bermani meistrikursustel.

Mihkel on võitnud auhindu Sally Westerdahli nimelisel konkursil, ning saavutas II koha Leevi Madetoja nimelisel konkursil (2000). Aastal 2001 pälvis Mihkel II koha koos oma õe Miina Järviga kammermuusika konkursil “Juvenalia“ ning žürii eripreemia Prahas toimunud rahvusvahelisel Czerny-nimelisel pianistide konkursil (2001).
Mihkel on esinenud solistina Eestis, Soomes, Saksamaal, Austrias, Hispaanias, Portugalis, Itaalias, Rumeenias, Tšehhis, Suurbritannias, Leedus, Lätis ning osalenud solistina kammerorkestri Vivaldika Šveitsi ringreisil. Mihkel on osalenud pidevalt ka Järvide Pärnu muusikafestivalil mitmete soolo ja kammermuusika kavadega. 2012. aastal esines ta Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri solistina koos Marko Martiniga, Neeme Järvi juhatusel. Mihkel on Lihula Muusikapäevade üks korraldajatest.