Instrument: laulja, bariton

Sünnipäev: 6. oktoober 1982

Kodulehekülg:

Videod:

Kontakt:  ott.indermitte@gmail.com

Ott Indermitte on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia muusikateaduse alal (bakalaureus, 2005) ning laulu erialal (magister, 2012). Õppeaastal 2009/2010 oli ta vahetusüliõpilane Glasgows Šoti Kuninglikus Konservatooriumis. Ta on õppinud laulmist Tarmo Silla, Jaakko Ryhäneni ja Alan Watti juures ning täiendanud end Eva Märtsoni ja Peter Kooij meistriklassides.

Indermitte on töötanud lauljana Eesti Filharmoonia Kammerkooris, Haapsalu Vanamuusikafestivali kooris Ensemble Studio Vocale (dir. Toomas Siitan) ning Glasgow St. Brides’i kiriku kooriansamblis. Sügisest 2011 on ta Eesti Rahvusmeeskoori laulja.

Indermitte on pühendunud vaimuliku muusika esitamisele. Ta on andnud soolokontserte ning laulnud solistipartiid Beethoveni missas C-duur, Fauré Reekviemis, Martinu teoses „Kolme valguse mägi“, Lepnurme kantaadis „Lunastus Kristuses“, Mart Jaansoni teoses „Issanda armastatu“. Lisaks esineb ta jumalateenistustel ja kontsertidel mitmetes kirikutes üle Eesti.

2011. aasta suvest tegutseb ta vaimuliku muusika ansamblis, kuhu kuuluvad ka sopranid Greesi Langovits, Kristi Veeber ja organist Hille Poroson.

2013.a võitis Indermitte I preemia Mart Saare nimelisel lauljate konkursil Suure-Jaani Muusikafestivalil.