Instrument: Laulja, sopran

Sünnipäev:

Kodulehekülg:

Videod:

Kontakt:

tui hirv

 
Tui Hirv omandas Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias bakalaureusekraadi laulu erialal Matti Pelo klassis (2007) ja magistrikraadi muusikateaduse erialal Urve Lippuse juhendamisel (2009). Täiendanud ennast Karlsruhes Leili Tammeli ja Reykjavíkis Marta Hrafnsdóttiri juures. Nõmme Muusikakooli lõpetas klaveri erialal 1999. aastal.

Hirve tegevus professionaalse muusikuna algas tütarlastekoori Ellerhein koosseisus (1996–2002), mil koos ERSO ja RAMiga esitati ja salvestati vokaal-sümfoonilisi suurvorme Tõnu Kaljuste, Andres Mustoneni, Paavo Järvi, Anu Tali jt juhatusel. Hooajal 2008/09 laulis Tui Hirv Eesti Filharmoonia Kammerkooris (peadirigent oli Daniel Reuss, külalisdirigendid Mark Minkowski, Frieder Bernius, Stephen Layton jt). Kontsertreisidel USAsse ja Kanadasse, Horvaatiasse, Suurbritanniasse, Hong-Kongi, Lõuna-Koreasse, Austriasse ja Saksamaale oli ka sooloosi.

Vabakutselise lauljana on Hirv koostööd teinud Eesti ansamblitega Vox Clamantis, Resonabilis, Hortus Musicus, Heinavanker, Studio Vocale, PaukenfEst, Prezioso; ning Islandi ansamblitega duo Harpverk ja Kammersveit Reykjavíkur. Nimetatud ansamblite koosseisus ja külalisena on Tui Hirv osalenud Arvo Pärdi, Helena Tulve, Galina Grigorjeva, Märt-Matis Lille, Liis Viira, Age Veeroosi ja Páll Ragnar Pálssoni teoste esiettekannetel.