Eesti Interpreetide Liit paneb lõppevale aastale punkti kammermuusikakontsertidega Niguliste muuseum-kontserdisaalis. Eesti tippinterpreete on võimalik kuulata kahel eriilmelisel kontserdil 22. ning 29. detsembril. 

Jõulude eel kohtuvad Nigulistest  vana ja uus – sajandite vanune orel ning moderne saksofon. Organist Ines Maidre ja saksofonist Ivo Lille esitatavas kavas vastanduvad orelirepertuaari klassikalised teosed saksofoni kaasaegsete rütmide ning jazzharmooniatega. Nii on kontserdil võimalik kuulda Tõnu Kõrvitsa vaimulikel rahvaviisidel põhinevat teost „Thule koraalid“ saksofonile ja orelile kõrvuti 17. sajandi helilooja Nicola de Grigny oreliteostega. Huvitavaks teeb kontserdikava ka Ivo Lille enda kirjutatud „Nordic Landscapes“ ning „Otsides ja kaotades“, kus on muuhulgas kasutusel ka live-elektroonika.

29. detsembril toimuval pidulikul aastalõpukontserdil toovad silmapaistvad noored interpreedid kuulajateni klassikalise muusika varamust pärinevad säravad teosed viiulile ja orelile. Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri kontsertmeistri  Triin Ruubeli ja organist Aare-Paul Lattiku esituses kõlavad Johann Sebastian Bachi, Sergei Rahmaninovi, Arvo Pärdi ja teiste teosed.

Kontserdipiletid on saadaval Piletilevis ja tund enne kontserdi algust kohapeal.