Liina Žigurs alustas oma muusikaõpinguid 4-aastaselt. 1995 lõpetas ta Tallinna Muusikakekskooli, kus õppis Ivi Tiviku viiuliklassis ning Maris Ufferti vioolaklassis. Seejärel jätkusid õpingud Eesti Muusikaakadeemias Maris Ufferti juhendamisel (Bakalaureus 1998) ning aastal 2003 lõpetas ta samas ka magistrantuuri prof. Aleksander Bobrovski juhendamisel.

Liina Žigurs on täiendanud end Mikhail Zemtsovi eratundides ning osalenud Fjodor Družinini ja Wolfgang Klossi meistrikursustel.  Alates aastast 1998 töötab Liina Žigurs ESROs orkestrandina, aastast 2013 vioolarühma abikontsertmeistrina (kt alates 2004).

Liina Žigurs on osalenud erinevate orkestrite (Pärnu Linnaorkester, Tallinna Kammerorkester, Põhjamaade Sümfooniaorkester, Rahvusooper Estonia orkester, XXI Sajandi Orkester, Hortus Musicuse Akadeemiline Orkester, Narva Linnaorkester, Eesti Festivaliorkester) koosseisus nii vioolarühma kontsertmeistri kui rühmamängijana ning teinud kaasa mitmetes kammerkoosseisudes. Aastail 1998–2002 töötas ta õpetajana Tallinna Muusikakeskkoolis.